Nový layout, aktuálka a moja maličkosť žije

23. január 2014 | some words, graphics

Niektorí si určite myslíte, že DAS zapadol prachom a už sa nových wallov z mojej dielne nedočkáte. Omyl vážení, síce web mlčal viac ako rok, kedy som nemala žiadne nápady na grafiku. Ale to sa zmenilo, nielenže prichádzam s novými wallmi, ale aj novým dizajnom, ktorý som na počudovanie nakódovala sama. Viem, ešte sa musím toho veľmi veľa učiť, ale pre mňa je už toto úspech.

Možno ste niektorý počuli o seriály Camelot, možno nie, ale ja som ho nedávno dopozerala a práve tento seriál nakopol moju grafickú múzu. Takže vám prinášam päť wallov z tohto seriálu, ktorý podľa mňa naozaj stojí za pozornosť a tak isto dizajn je spojený s týmto seriálom, tak bez ďalších slov tu sú wally.

Camelot - tento wall sa stal aj headerom môjho dizajnu, Arthur a Morgan, súrodenci, ktorí bojujú o jeden trón
Guinevere & Arthur - k tejto dvojici nemám veľa čo povedať, za celý seriál som im nevedela prísť na chuť,
Name for evil - Morgan je typická mrcha. Zaslúžila si všetko čo sa jej prihodilo.
Not my wife - Chudák Leontes, zradený manželkou a lojálny ku kráľovi, ktorý je zaľúbený do jeho ženy.
Sorcerer - Neviem, či to bolo hercom alebo Merlinovým správaním, ale mala som pocit, že každú chvíľu sa pridá na stranu zla.


Nemŕtvi - viacdielny príbeh, ktorý iba čaká na vydanie a pár wallov k tomu

25. august 2012 | some words, graphics

Isto mnohí, ktorí navštevujete web Living dead girl, ktorý spravuje Michelle ste si všimli, že okrem grafického talentu dostala do vienka aj talent pisateľký. Ja osobne pokladám Michelle za môj pisateľský vzor, pretože mi v mnohom pomohla ohľadom môjho príbehu, ale to sem asi nepatrí. Iba toľko som chcela, že kto ste ešte nečítali nejaký pisateľský počin slečny Michelle, tak by ste to mali veľmi rýchlo napraviť, pretože to naozaj stojí za to. Túto aktuálku venujem príbehu práve z pera Michelle. Nesie názov Nemŕtvi, ale to už ste mohli vytušiť z nadpisu. Bez ďalšieho zdržovania vám sem dám wallpapery, ktoré sú aj nové aj staršie, po pravde som ich skladovala v šuflíku, aj tak sa to dá povedať. S niektorými som spokojná s inými menej, však posúďte sami.

Angel and devil - Carry je hrdinka, ktorá vám nebude liesť na nervy. Ja som si ju hneď obľúbila.
Dangerous, exciting, amusing - znovu Carry, jej hlášky sú geniálne.
Some kind of angel - Kde je hlavná hrdinka, nemôže chýbať ani hlavný hrdina. V tomto príbehu je to Casey, ktorý no dajme tomu, že nemusí ulahodiť každému, ale ja som si ho zamilovala.
Just a mask - Casey po druhýkrát :D
White light - k tomuto nemám veľmi, čo povedať, jedine ach :/
The devil - Adam je ďalšia postava, ktorá si získala moje sympatie.
Chcem - tento wall má netradičný slovenský text, pretože tento citát som si veľmi obľúbila a bola by škoda ho nepoužiť.
Death - no comment na tento wall radšej.
Regret - už mi vážne dochádzajú slová, tak iba ENJOY!

Dúfam, že sa vám nádielka wallov páčila a čoskoro pribudne dalšia, pretože som v PC objavila ešte nejaké tie nezverejnené kúsky :)

Bones a Vlad a Cat, jednoducho NH

22. august 2012 | graphics

Tento víkend ma posadla nová mánia, ktorej som sa dlho vyhýbala ani sama netuším prečo. Nebyt Michelle a Sunny, tak ma to ešte dllllllho obchádza, čo by bolo naozaj na škodu Kedysi som Night huntress sériu začala čítať ako ebook no nedostala sa ďaleko. Odvtedy sa dočkala, aspoň prvé dve časti, českého prekladu a ja som po nich neváhala siahnuť. Ale poviem vám, pri českom preklade kniha stráca svoje čaro. Potvrdilo sa mi to, keď som si druhý diel prečítala v angličtine a odvtedy NH nijak inak len v angličtine. Včera som si sadla za pc, otvorila psko s pocitom, že chcem urobiť niekoľko wallov k NH. Nakoniec som skončila pri čísle 7, čo sa mi veľmi dlho nestalo, teda vlastne nikdy. Neviem prečo, uvidíte potom či mám byť prečo, ale som na tieto wally hrdá. Nie pretože sú k NH, ale akosi sa mi podarili, čo sa už neskutočne dávno nestalo. Túto aktuálku by som chcela venovať Michelle, Sunny a Lece, ktoré zdieľajú spoločne so mnou túto mániu.

Find you - tento wall vznikol na Lecine špeciálne požiadanie. Citát mi po prečítaní prvej časti hneď utkvel v pamäti a ja som ho neváhala použiť.

I need - jednoducho Cat. Nemám k tomu čo viac dodať.

Grim reaper - jedna z mojich najobľúbenejších scén

Old saying - človek sa pri knihách nespočetnekrát nasmial

My kitten - pri tomto citáte si len povzdychnem, proste Bones

See you again - už mi dochádzajú slová tak sa len kochajte wallom :D

Delicious - Aj keď som sa k Vladovi ešte v knihách nedostala táto fotka nemohla zostať nespracovaná

Najbližšia aktuálka bude k jednému príbehu, ktorý niektorí poznáte iní nie, ale isto stojí za povšimnutie

>> archív <<